Laptopa bağlamak için 144Hz monitör önerisi

Emre721

Femtopat
Daha fazla  
Ben 144 Hz laptopuma 144 Hz monitör bağlamak istiyorum. Görüntüyü sadece monitöre yansıtacağım. Böyle bir durumda bilgisayarın FPS'inde ve sıcaklık değerlerinde nasıl bir değişiklik gerçekleşir ve monitör önerisi yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Monitör çözünürlüklü aynıysa laptop monitörünü de kullanmayı düşünmüyosan pek performans farkı olmaz.
Cihazında mux switch varsa yani mönitöre götüntü direkt olarak ekran kartından gidecek olursa performans artışı ile karşılaşabilirsin.
Sana önerim freesync premium olan bi mönitör tercih edersen oyunlar için daha güzel bi deneyim yaşarsın.

Ben 144 Hz laptopuma 144 Hz monitör bağlamak istiyorum. Görüntüyü sadece monitöre yansıtacağım. Böyle bir durumda bilgisayarın FPS'inde ve sıcaklık değerlerinde nasıl bir değişiklik gerçekleşir ve monitör önerisi yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler.
Laptop marka model özellikle işlemci ve ekran kartı nedir ?
Ekranı kullanım amacı ve bütçeniz nedir ?

Monitör konusunda aşırı uzman değilim ama 1080p HDR destekli 23 inç ebatlarında bir monitor güzel olabilir, 1440p biraz zorlayabilir sistemi çok önermem.

Teşekkür ederim.

Monitör konusunda aşırı uzman değilim ama 1080p hdr destekli 23 inç ebatlarında bi monitor güzel olabilir, 1440p biraz zorlayabilir sistemi çok önermem
Bu arada ısı değerlerinde nasıl bir değişiklik olur?

Geri
Yukarı