Çözüldü Laptopa Bluetooth kulaklık bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

can23

Centipat
Daha fazla  
Bluetooth kulaklığı bağlamak istediğimde bağlandı yazıyor fakat ses hala hoparlörden geliyor. Cihazı kaldır, sürücüyü sil yükle, güncelleştir, her türlü şeyi denedim fakat olmuyor bağlandı yazıyor fakat kulaklığa ses gitmiyor. Format atıyorum 2 veya 3 kere bağladığımda çalışıyor gayet düzgün şekilde ama bir bakıyorum ertesi gün yine aynı problem tam 3 kez format attım yine aynı problemi yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sizin yönteme gerek kalmadı internete bağlanmak gerekiyormuş. İnternete bağlandıktan sonra hemen çözüldü hayatımda gördüğüm en saçma olay.
Ben de jabra kulaklığımı bilgisayara bağlarken bayağı uğraşmıştım.

1-)Başlat tuşunun yanındaki büyüteç işaretine tıklayıp "Hizmetler" yazın. Ekranda beliren uygulamayı tıklayarak çalıştırın. Açılan pencerede "Bluetooth Destek Hizmeti" olacak. Ona sağ tıklayıp özellikler diyin.

2-)Başlangıç türü kısmından otomatiği seçin ve tamam butonuna tıklayın.

3-)Küçük pencereyi kapatın. Aynı hizmete tekrar sağ tıklayarak "Hizmeti yeniden başlat" diyin.
İşe yaraması lazım.

Veya
Bluetooth Destek Hizmeti.
1. Çalıştır komutuna gitmek için Windows tuşu + R'ye basın.
2. services.msc yazın ve Enter'a tıklayın.
3. Bluetooth Destek Hizmetini arayın ve çift tıklayın.
4. Başlangıç türü altında, açılır menüye tıklayın ve bunu Otomatik olarak değiştirin.
5. Hizmeti yeniden başlatın.

Son düzenleme:
Sizin yönteme gerek kalmadı internete bağlanmak gerekiyormuş. İnternete bağlandıktan sonra hemen çözüldü hayatımda gördüğüm en saçma olay.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı