Telefon laptopa bağlanmıyor

Mesandro

Centipat
Daha fazla  
Laptopuma telefonumu bağlayıp USB'ye bilgi atmam lazım ama telefon bağlanmıyor yardımcı olursanız mutlu olurum ne yapmam gerekli?

Telefonda dosya aktarımına izin verdiğiniz değil?

Evet sorunu cözdum, sorun tablettede devam ediyor hala ama ben bu sefer Ethernet kablo yerine takmisim. Tabletten kaynaklaniyi diyse düşünüyorum.

Ethernet girişine nasıl taktınız anlamadım, sorunu nasıl çözdüğünü anlatabilir misiniz?

Ethernet girişine nasıl taktınız anlamadım, sorunu nasıl çözdüğünü anlatabilir misiniz?

Ethernet'e girişine takıyormuşum USB'yi, normalde önceden Tab 5 adlı tablete root atmak için denediğimde bağlanmıyordu ama sorunun PC'den mi tabletten kaynaklandığını anlamak için telefonu bağliyicaktım. Etherent soketine takmışım, usbyerine takınca telefon göründü ancak tablet hala görünmüyor. Konu bu ama zaten tablete ihtiyacım kalmadı, yani kısaca önemli değil.

Ethernet'e girişine takıyormuşum USB'yi normalde önceden e Tab 5 adlı tablete root atmak için denediğimde bağlanmıyordu ama sorunun PC'den mi tabletten kaynaklandığını anlamak için telefonu bağliyicaktım etherent soketine takmışım usbyerine takınca telefon göründü ancak tablet hala görünmüyot konu bu ama zaten tablete ihtiyacım kalmadı yani kısaca önemli değil.

(Tableti Ethernet girişine takmıyordum)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı