Laptopa çay döküldü

Döküldüğü gibi sildiysen bir şey olmaz bence.

Çay dökülmesi maalesef kullanıcı hatası olarak geçer. Teknik servisler de zaten kullanıcı hatası bulalım da tamirden para alalım derdindeler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki oksitlenme yaşanması durumunda bilgisayar kullanılamaz hale mi gelir? Gelirse tamirle düzelir mi yaklaşık ne kadar tutar?

tamamen kurumasını bekleyin. ondan sonra bilgisayarın çalışırsa sorun yok demektir. imkanın varsa kendin temizle. teknik servise gönderirsen de kullanıcı var denilerek garantisini iptal edeceklerdir zaten eğer varsa

Bilgisayar çalışırken döküldü zaten ve sonra kapamadım, şarja takılı değildi, hızlıca bilgisayarın ekranı aşağı bakacak şekile hafif çaprazlamasına getirerek büyük bir kısmını hemen döktüm. Peçeteyle, fırçayla sildim, çaydan yapış yapış olmasın diye ıslak mendille klavyeyi sildim vs. vs. Kısaca çalışmamalık bir durum olmadı hiç. Şimdi tuşları test ederken farkettiğim bir şey var, tüm tuşlar çalışıyor. Ama T tuşuna böyle basınca tam anlatamadığım bir şey oluyor. Basıyor, algılıyor ama basması garip. Sıkıntılı bir durum mu? İleride sorun çıkarır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…