Laptopa Displayport monitör önerisi

Ahmet ERHAKAN

Hectopat
Bu laptop'a sahibim. Sizce bu laptopda sorun çıkartmayacak bir monitör önerir misiniz? Max bütçe 750 laptopda mini display port girişi var. Bir de HDMI girişi acaba HDMI ile bağlarsam 75 Hz kullanılabilir mi?

Mini Display port yerine HDMI kullanmanın tavsiye ederim.
Ayrıca tabii ki de 75 Hz monitör kullanabilirsin ve 75 Hz görebilirsin.
Benim kendimin de daha önce kullanıp memnun kaldığım bir monitör öneriyorum sana:
Biraz daha araştırırsan daha ucuza bulabileceğine eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
@Ahmet ERHAKAN Bir sıkıntı olmaz. Evet, panel TN. Ekran mat olduğu için güneşli ortamda bile rahat rahat görebiliyorsun.
Monitörün girişleri epey zengin. Ses sistemimi oraya bağlayıp çalıştırıyorum.
Almanı tavsiye ederim.

@Ahmet ERHAKAN Bir sıkıntı olmaz. Evet, panel TN. Ekran mat olduğu için güneşli ortamda bile rahat rahat görebiliyorsun.
Monitörün girişleri epey zengin. Ses sistemimi oraya bağlayıp çalıştırıyorum.
Almanı tavsiye ederim.

Bu monitörü almayı düşünüyorum. Sence nasıl? LG'nin ucuz monitörü kafamı karıştırdı ama bunun tasarımı daha hoş gibi. Görüşlerine göre bunu sipariş edeceğim. Bütçe sıkıntı değil o yüzden AOC ilk planda tasarımı dolayısıyla. Birde bahsettiğim diğer monitöre düz bakmayınca ekran siyah gözüküyormuş. Bu modelde öyle bir durum söz konusu mu? Görüşlerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Özelliklerini kıyaslayabilirsin. Ekran parlaklık değeri (cd/m2), görüş açısı, gecikme süresi, tazeleme süresi, Sync Teknolojisi gibi özellikleri kıyaslayıp daha iyi olanı al.
75Hz, 1ms, 300 cd/m2 özellikli monitör alınabilir.

@Ahmet ERHAKAN

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı