Laptopa DP ile monitör bağlamak

shewa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimdeki Dell Inspiron 15 7567 model laptopta DP veya USB-C çıkışı yok, elime geçen monitörde HDMI çıkışı yok, biraz araştırdım ama tam olarak ne almam gerektiğini anlayamadım, aşağıdaki dönüştürücü yeterli olur mu? Ya da ne yapmam gerekiyor?

IDPH-01 - Inca - Always the Best Quality

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimdeki Dell Inspiron 15 7567 model laptopta DP veya USB-C çıkışı yok, elime geçen monitörde HDMI çıkışı yok, biraz araştırdım ama tam olarak ne almam gerektiğini anlayamadım, aşağıdaki dönüştürücü yeterli olur mu? Ya da ne yapmam gerekiyor?

IDPH-01 - Inca - Always the Best Quality

HDMI bulunuyorsa HDMI DP donusturucusu alabilirsiniz.

HDMI - DP kablolarda goruntu aktarabilmen icin laptopa DP tarafini takmak gerekiyor. O yuzden o tarz bir kablo ise yaramaz. Isin kotusu monitor icin HDMI - DP donusturucu alsan onlar da olmuyor cunku HDMI tarafindan DP tarafina goruntu aktarimi olmuyor. VGA donusturucu falan bakilabilir. Monitorde HDMI girisi olmamasi kotu olmus.

HDMI - DP kablolarda goruntu aktarabilmen icin laptopa DP tarafini takmak gerekiyor. O yuzden o tarz bir kablo ise yaramaz. Isin kotusu monitor icin HDMI - DP dönüştürücü alsan onlar da olmuyor cunku HDMI tarafindan DP tarafina goruntu aktarimi olmuyor. VGA dönüştürücü falan bakilabilir. Monitorde HDMI girisi olmamasi kotu olmus.

Monitöre VGA HDMI dönüştürücü alsam çalışır mı? Bir de kalite anlamında nasıl bir görüntü alırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı