Laptop'a ekran karti takmak mümkün mü ?

orhan gazi

Hectopat
Daha fazla  
Benim Asus marka laptop var ama artık ekran kartı performansından memnun değilim. GTX 180 TI alıp bunu laptop takmam mümkün mü? Bir de mümkünse ve bunu yaparsam garanti dışı kalır mı laptop 3 yıl daha garantisi var. Çöpe gitmesini istemem yardımlarınız için çok teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, öncelikle laptopunuzun parça değişimine uygun olması gerek. Uygun olmadan böyle bir şey yapamazsınız.

İmkansız diye bir şey yoktur sadece zaman alır :neo:. İşin şakası ama laptop'a harici ekran kartı egpu (external gpu) olayı ile takabilirsiniz .

En kötü ihtimal kabloyla falan bağlayıp harici ekran kartı gibi kullanıldığını duymuştum bu şekilde bi araştır derim eğer destekliyorsa.

Ekstradan bir ekran kartı kullanabilirsin ama değmeyecek kadar pahalıya gelir sana ve aynı zamanda dizüstü bilgisayarının da desteklemesi lazım.
Katılıyorum bu şekilde yapmak yerine kendi laptopu'nu satar ve üstüne 1080 ti parasınında koyarsa sağlam bir laptop alınabilir hem böyle şeylerlede uğraşılmamış olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı