Laptop'a Harddisk Bağlamak

BySavaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Eski masaüstü bilgisayarım bozuldu. Yerine laptop aldım. Önceden masaüstü bilgisayarıma 1tb hard disk almıştım. Mağlum bilgisayarım bozuldu ve hard diskin içinde 300 gb'ye yakın bilgi vardı. Ben içindeki tüm bilgileri kolay şekilde nasıl laptop'a aktarabilirim ? Hangi aparat lazım ?

Eski bilgisayarıma aldığım hard disk.

Savas.jpg

Merhaba, Eski masaüstü bilgisayarım bozuldu. Yerine laptop aldım. Önceden masaüstü bilgisayarıma 1tb hard disk almıştım. Mağlum bilgisayarım bozuldu ve hard diskin içinde 300 gb'ye yakın bilgi vardı. Ben içindeki tüm bilgileri kolay şekilde nasıl laptop'a aktarabilirim ? Hangi aparat lazım ?

Eski bilgisayarıma aldığım hard disk.

Eki Görüntüle 128727
Sata hardisk kutusu - Harddisk Kutusu Modelleri Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 258248073 bu ürünle hem bilgilerinizi aktarıp hemde ürünü harici disk olarak kullanabilirsiniz.
Hatta elinizde herhangi harici disk varsa onun içini açıp içindeki aparatla 3 tb'lık diskinizi kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı