Laptopa harici disk bağlayıp, oyun oynamak mümkün mü?

Gestroco

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumda yer kalmadığı için harici hard disk alıp oyun indirip oynamak istiyorum çalışır mı? Mağazaya sorduğumda evet dediler bazı yerlerde hayır diyorlar çok arada kaldım bir bilginiz varsa yardım edin.

Bu cihaza GTA 5 kurup oynamistim uzun sure. Sonra yere dustu bozuldu. Yani oynanir ama SSD almak cok daha saglikli olur.

Bu cihaza GTA 5 kurup oynamistim uzun sure. Sonra yere dustu bozuldu. Yani oynanir ama SSD almak cok daha saglikli olur.
Yorumun ve önerin için çok teşekkür ederim.
Onun yerine Samsung'un T7 modelini kullansam olur mu?

Laptopumda yer kalmadığı için harici hard disk alıp oyun indirip oynamak istiyorum çalışır mı? Mağazaya sorduğumda evet dediler bazı yerlerde hayır diyorlar çok arada kaldım bir bilginiz varsa yardım edin.

Evet ama Online oyunlarda bir şey bekleme bir de 3.0 olması lazım ben BF1'i sıkıntısız hikayesini Ultra 2K da 160 170 FPS bitirmiştim.

Online olarak Forza da denedim normalde(M2 ssd de) 2K ultrada 60 aldığım oyunda 10 aldım Online da kullanmayın.

Rica ederim ama maalesef harici diskler hakkında çok bilgi sahibi değilim. Yeni konu açıp diskin kalitesini sorabilirsiniz,kaliteliyse iş görür.
Çok teşekkür ederim.

Evet ama Online oyunlarda bir şey bekleme bir de 3.0 olması lazım ben BF1'i sıkıntısız hikayesini Ultra 2K da 160 170 FPS bitirmiştim.

Online olarak Forza da denedim normalde(M2 ssd de) 2K ultrada 60 aldığım oyunda 10 aldım Online da kullanmayın.
Forza Horizon 4 (Online), Payday 2(Online),Sniper Elite 4,The Forest(Online),Witch İt(Online),Planet Zoo gibi oyunlarda problem yaşar mıyım yani?

Çok teşekkür ederim.

Forza Horizon 4 (Online), Payday 2(Online),Sniper Elite 4, The Forest(Online),Witch It(Online),planet zoo gibi oyunlarda problem yaşar mıyım yani?

Evet Forza da textureler yüklenmiyor ama offline oyunlarda bir problem yaşamadım.

Geri
Yukarı