Laptopa harici klavye bağlayınca kasma sorunu

338466

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar almak istediğimden alacağım bilgisayarın ekipmanlarını almaya başladım ve klavye olarak Cooler Master CK350 aldım. Laptopta dahili klavye kullanırken gram kasmayan oyun harici olan bu klavyeyi taktığım anda drop yiyor ve kasıyor. Ben açıkçası bilgisayarın besleyemediğini düşünüyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim? Maalesef yakın zamanda yeni bir bilgisayar alamam gibi gözüküyor. Hepinizin yardımlarını bekliyorum.

Klavyenin uygulaması taktiginda arka planda falan başlamıyor değil mi 😂 farklı bir bakış açısı oldu ama🤔

Klavyenin yazılımı bulunmuyor.
@Recep Baltaş çok rica etsem bir de siz bakabilir misiniz? Eski mouse takınca drop oluşmuyor. Eski mouse yazılımsız, normal bir Piranha mouse. Yeni ürünler ise Cooler Master CK350, Corsair Harpoon RGB Pro. Klavyeyi çıkartınca kısmen etki ediyor. Mause tek kullanınca drop devam ediyor azalsa da. Etki eder diye mouse Driver'ini kapatıp kullandım, çok işe yaramadı. Benim teorim laptobun gücünün RGB klavye ve mouse kaldıramayacağı yönünde. Herhangi bir çözüm bulabilir miyim ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı