oznoz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Asus K55VD modeli bir dizüstü bilgisayarım var (fabrikadan 4 GB ile geliyor) 4 GB ek RAM alarak GTA 5'i rahatça oynayabiliyorum. Ancak PUBG'de aynısı geçerli olamadı. Dizüstü bilgisayarlara harici ekran kartı takılıyormuş Wi-Fi modülü sökülüp. Yurtdışında 140 TL civarında satılıyor.
Yanına da GTX 750Ti alıp PUBG'yi rahatça oynamayı hedefliyorum, ayrıca laptop soğutucusu alacağım GTA 5 aşırı sıcaklıkta kapanıyor ve DVD girişi söküp yerine SSD takılabiliyormuş bir aparatla, ondan da taktırıp toplamda 1000-1200 TL bir bütçe tasarladım. Ancak bunun ileriye dönük bir bilgisayar olamayabileceği veya harici ekran kartının işe yaramayacağından endişeleniyorum. Tüm bunlar yerine masaüstü alsam daha mı ileriye dönük ve mantıklı olur? (Yaklaşık 3000 TL bütçe ile) Evden dışarıya laptop neredeyse hiç çıkmıyor. Yani masaüstü olursa öyle bir derdim olmaz. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplara harici ekran kartı taktırmak, çok zahmetli bir iş. Çok sorun çıkabiliyor.

Bütçe yetiyorsa masaüstü sistem toplamanız daha mantıklı olacaktır.

Evet cüzdanı cebinden çıkartmak çok zor ...
Video'da gösterilmiş zor değil ki...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci en az i5 ve güncel model ise zaten bir kenarda yatıyor işe yarasın diyorsan GTX1060 dışında kartlar ile normal çalışıyor çalıştıramayanların işlemcisi ne?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı