Laptopa HDD takılır mı?

Konuda mevcut kullandığı diskin bozulduğu belirtilmiş.
Bozulanı çıkarınca yeri olacaktır :)
SSD bozuldu demiş. Her SSD slotuna HDD takabilecek güç varsa sizde buyrun. Kendi laptopumdan örnekle devam ediyorum, kasanın içinde HDD'yi koyabileceğim bir alan dahi yok. Yani böyle bir durumda nasıl takacaksınız merak ettim

Hocam siz neden bu kadar takıldınız ki takabilir yani.
M2 Portuna laptopta SATA takabiliyorsanız tebrik ederim.
O zaman konuda m.2 SSD bozuldu yazardı herhalde.
Konuda SATA'da yazmıyor. Olay burada konu sahibinin bilgi seviyesini ölçmek mi yoksa temiz bilgi vermek mi? Konu sahibi belki M2 ve SATA'nın ne olduğunu bilmeyebilir. Gidip burada direkt evet takabilirsiniz demek yanlış başka bir şey değil. Burada aldığı 3-5 evet cevabıyla HDD alıp sonra M2 slotunun fotoğrafını atarsa "M2 yazsaydınız" mı diyeceksin?

--
Ayrıca normalde böyle basit bir konuyu uzatmak istemezdim fakat çok bilmiş cevaplarınızdan dolayı uzatıyorum.

Konuda mevcut kullandığı diskin bozulduğu belirtilmiş.
Bozulanı çıkarınca yeri olacaktır :)

SSD çıkar, HDD tak.

M.2 portuna laptopta SATA takabiliyorsanız tebrik ederim.

Konuda SATA'da yazmıyor. Olay burada konu sahibinin bilgi seviyesini ölçmek mi yoksa temiz bilgi vermek mi? Konu sahibi belki M.2 ve SATA'nın ne olduğunu bilmeyebilir. Gidip burada direkt evet takabilirsiniz demek yanlış başka bir şey değil. Burada aldığı 3-5 evet cevabıyla HDD alıp sonra M.2 slotunun fotoğrafını atarsa " M.2 yazsaydınız" mı diyeceksin?

--
Ayrıca normalde böyle basit bir konuyu uzatmak istemezdim fakat çok bilmiş cevaplarınızdan dolayı uzatıyorum.

Konu sahibi M.2 ile ilgili bir şey dememiş ayrıca çoğu laptopta SATA olarak HDD girişi bulunur fazla takılmışsınız.

M2 Portuna laptopta SATA takabiliyorsanız tebrik ederim.

Konuda SATA'da yazmıyor. Olay burada konu sahibinin bilgi seviyesini ölçmek mi yoksa temiz bilgi vermek mi? Konu sahibi belki M2 ve SATA'nın ne olduğunu bilmeyebilir. Gidip burada direkt evet takabilirsiniz demek yanlış başka bir şey değil. Burada aldığı 3-5 evet cevabıyla HDD alıp sonra M2 slotunun fotoğrafını atarsa "M2 yazsaydınız" mı diyeceksin?

--

Tamam dostum, sen haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı