Laptopa IPS panel sonradan takılabilir mi?

Waltz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde bir laptop var ve ben bu laptopun ekranını IPS olarak değiştirmek istiyorum, bu sonradan değiştirilebilecek bir şey mi? Ekran kartım GTX 1050 ve HD 630 entegre grafik kartı var.

Monster'la iletişime geçin. Eğer serviste yaptırmak isterseniz tahmini 400-500 TL civarı istenebilir. Monster'ın mat ekranına ben de alışamamıştım.
Teşekkür ederim keşke aldığımda IPS panel olsaydı o kadar para veriyoruz sonuçta. Monster'ın bu olayını sevmedim [emoji16]

Teşekkür ederim keşke aldığımda IPS panel olsaydı o kadar para veriyoruz sonuçta. Monster'ın bu olayını sevmedim [emoji16]
Ya da seçenekler arasında olabilir o da onlar için ayrı bir iş demek. Genelde beğeniliyor ama ben sevemedim. Başka modellerinde var mıdır bilemiyorum ama genelde mat ekran var incelediğim kadarıyla.

Bence keşke en başında IPS seçseydiniz:) Seçme hakkınız var çünkü alırken. İletişime geçerseniz marka modele göre size bir fiyat vereceklerdir. Kadıköy mağazasına götürüp yaptırabilirsiniz. Sorunsuz halledip teslim ederler size.

Bence keşke en başında IPS seçseydiniz:) Seçme hakkınız var çünkü alırken. İletişime geçerseniz marka modele göre size bir fiyat vereceklerdir. Kadıköy mağazasına götürüp yaptırabilirsiniz. Sorunsuz halledip teslim ederler size.
Benim laptopu özelleştirirken böyle bir seçenek yoktu ama yinede bir soracağım. Teşekkürler tekrardan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı