Laptopa istediğim RAM'i̇ takabilir miyim?

Laptopum Monster Notebook'un Abra modellerinden birisi ama hangisi hatırlayamıyorum.

Bu RAM'i alabilirsin.

Satın alacağın RAM'in senin Laptop marka modeline tam olarak uyduğuna ve desteklediğine emin olarak alman gerekli. Laptop marka modelinle RAM yükseltme yapan kişiler var mı diye internette araştırabilirsin.

Laptopum Monster Notebook'un Abra modellerinden birisi ama hangisi hatırlayamıyorum.

Bu RAM'i alabilirsin.

Şu an laptopumda Samsung markalı bir RAM var diye biliyorum farklı marka bir RAM taksam sıkıntı olr mu?

Evet iki slot RAM var, Laptopumdaki RAM Crucialmıymış ben ilk aldığımdan beri Samsung sanıyordum.

Diğer slotları seçip dolu olanın fotoğrafı ile Memory sekmesini atar misin o zaman, ekstradan muhtemelen diğer slotun varsa 16 GB RAM'in vardir ne upgradei yapmak istiyorsun?

Cevaplarınız için herkese çok teşekkürler iyi günler dilerim.

Diğer slotları seçip dolu olanın fotoğrafı ile Memory sekmesini atar misin o zaman, ekstradan muhtemelen diğer slotun varsa 16 GB RAM'in vardir ne upgradei yapmak istiyorsun.

İki slot yerim var diye bilmekteyim, 16 GB RAM'e yükseltmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• D7823DF0-B229-4A18-A5B1-73510AA70278.jpeg
    D7823DF0-B229-4A18-A5B1-73510AA70278.jpeg
    171,3 KB · Görüntüleme: 11
Cevaplarınız için herkese çok teşekkürler iyi günler dilerim.

İki slot yerim var diye bilmekteyim, 16 GB RAM'e yükseltmek istiyorum.

Şu an zaten 16 GB RAM'in var, 32 GB mi yapacaksın yoksa bir slotu çıkartıp yerine 16 mı takacaksin.

Geri
Yukarı