Laptopa monitör bağlama

baykaktus

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi laptopuma yeni bir monitör bağlamak istiyorum. Bilgisayarımda VGA girişi olmadığı için ve sadece 1 tane HDMI girişi olduğu için aklıma HDMI'yı kabloyla birlikte VGA'ya dönüştürücü almak geldi sizce işe yarar mı? Alacağım ürün:

İşinizi fazlasıyla görür, ancak benim tavsiyem biraz daha kaliteli birşey almanız. Eğer çok nadir kullanıyorsanız alın, Fakat her gün kullanacaksanız kısa sürede arızalacaktır. Kargo ile 40₺ civarında tutuyor zaten, onun yerine bütçeniz uygunsa 60 - 70₺ lik biraz daha kaliteli bir ürün alabilirsiniz.

İşinizi fazlasıyla görür, ancak benim tavsiyem biraz daha kaliteli bir şey almanız. Eğer çok nadir kullanıyorsanız alın, fakat her gün kullanacaksanız kısa sürede arızalacaktır. Kargo ile 40₺ civarında tutuyor zaten, onun yerine bütçeniz uygunsa 60 - 70₺'lik biraz daha kaliteli bir ürün alabilirsiniz.

Dediğiniz gibi her gün kullanacağım ancak çok sık değil arada oyun oynarken yan da arkadaşlarımla konuşayım mantığı yani en fazla günde 3-4 saat açık bırakacağım öyle sorun olur mu?

Dediğiniz gibi her gün kullanacağım ancak çok sık değil arada oyun oynarken yan da arkadaşlarımla konuşayım mantığı yani en fazla günde 3-4 saat açık bırakacağım öyle sorun olur mu?

Şans işi, eğer bütçeniz kısıtlı ise alın. Sorun yaşamazsınız, kullanımınıza göre ortalama 1 yıl kadar idare eder. Çok fazla hareket ettirmeyin. 😁

Geri
Yukarı