Laptopa RAM almalı mı?

berkant00

Hectopat
Daha fazla  
Ben laptopuma ekstradan bir RAM almak istiyorum. Ekran kartım iyi işlemcim de iyi fakat RAM'im az. RAM almak mantıklı mı acaba aklımı çok karıştırıyor alsam mı almasam mı diye. Şimdiden teşekkürler.

RAM yetersiz ise kesinlikle yükseltme yap, ama teknik servisi ara (eğer garanti süresi içindeysen çünkü garanti dışına çıkabilir).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben laptopuma ekstradan bir RAM almak istiyorum. Ekran kartım iyi işlemcim de iyi fakat RAM'im az. RAM almak mantıklı mı acaba aklımı çok karıştırıyor alsam mı almasam mı diye. Şimdiden teşekkürler.

Eğer bütçeniz ve bilgisayarınız yükseltme için uygunsa birkaç önemli yere dikkat ederek yükseltme yapabilirsiniz ayrıca performansa katısı çok oluyor. Kendimden örnek vermem gerekirse sistemimde 8 GB DDR4 3200 MHz RAM vardı aynısından bir tane daha aldım hem RAM kullanımı çok rahatladı hem de oyunlarda çift kanaldan dolayı performans artışı oldu.

RAM yükseltme artık günümüzde ihtiyaç oldu diyebiliriz. İmkan varsa yapın.

RAM yetersiz ise kesinlikle yükseltme yap, ama teknik servisi ara (eğer garanti süresi içindeysen çünkü garanti dışına çıkabilir).

Garanti içinde değil bitti süresi.

Bekleyin koklarayarak sistem özelliklerini buluyorum ve kac GB RAM oldugunu.

İlk defa konu açtım bilmyirodum söyleyeyim mi diye 4 GB RAM.

RAM yükseltme artık günümüzde ihtiyaç oldu diyebiliriz. İmkan varsa yapın.

Var da işte o yüzden arada kaldım ilk buldugum site buydu herkes yardım için yazıyor ondan dolayı yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı