Laptopa şekersiz kahve döküldü

Oksitlenme olursa çok sıkıntı hocam o yüzden.

Fakat şuan hiçbir sıkıntı yok. Ne gibi bir sıkıntı olabilir ki

Şu an da klavyenin ışığının yanmasında bile sıkıntı yok. Yine de götürmeli miyim?
Yani şuan bir şey yok gibi görünse de ilerde kendini belli edebilir bence bir baktırsan iyi olur ama sen bilirsin.

Ne olur ne olmaz git.
Peki. Ben öğrenciyim ve Sakarya'da kalıyorum. Kullandığım marka monster ve İstanbul'a göndermem gerek. Bunun yerine Sakarya'da herhangi bir bilgisayarcıya gitsem olur mu? Siz ne dersiniz?

Peki. Ben öğrenciyim ve Sakarya'da kalıyorum. Kullandığım marka monster ve İstanbul'a göndermem gerek. Bunun yerine Sakarya'da herhangi bir bilgisayarcıya gitsem olur mu? Siz ne dersiniz?
Yani teknik servise gitmesi için İstanbul'a laptopu kargolamam gerek.

Yani garantisi var ise yakınınızdaki bir bilgisayarcıya götürmen biraz sıkıntı olabilir.Yani acil bir işin yoksa monstera göndermeni tercih ederim.

Monsterda kapağı açınca garantisi gitmiyor diye biliyorum ama bi parçanın çalındığını/zarar görürse o zaman garanti iptal oluyor diye biliyorum.Ben olsam bu riske girmezdim.
Evet garantisi bozulmuyor. Yarına kadar bekleyeceğim. Bu saatte yapabileceğim bir şey yok. Önerileriniz için herkese teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı