Çözüldü Laptopa sıvı dökülmesi sonrası ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatih Yılmaz540

Centipat
Laptopuma kahve döküldü ve normal hoparlörden, kulaklıktan ve mikrofondan ses veremiyorum veya alamıyorum. Sebebi sadece ses kartı mıdır acaba bilen var mı? Laptopun sağ tarafındaki numpadtaki enter tuşunun oraya döküldü sadece 1 gün bekledim bataryayı söktüm güç kaynağını tamamen kestim ama yine de bilgisayarı açtığımda hiçbir sıkıntı yok ama ses olayı yok.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise götürün donanımsal testler yapılacaktır. Bu arada iyi yırtmışınız sıvı dökülmesinden sonra genellikle laptopların anakartı zarar görür.

Laptopuma kahve döküldü ve normal hoparlörden, kulaklıktan ve mikrofondan ses veremiyorum veya alamıyorum. Sebebi sadece ses kartı mıdır acaba bilen var mı? Laptopun sağ tarafındaki numpadtaki enter tuşunun oraya döküldü sadece 1 gün bekledim bataryayı söktüm güç kaynağını tamamen kestim ama yine de bilgisayarı açtığımda hiçbir sıkıntı yok ama ses olayı yok.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Cihazın elektrik kaynağını kesin hemen ve 1-2 gün boyunca hiç bir şekilde elektrik vermeyiniz cihaza bir ümit düzelebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı