Laptopa SSD takmak için HDD çıkmalı mı?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopta mevcut 480 GB HDD var. İçine Windows ve kullandığım uygulamaları kurabileceğim 120 GB SSD almayı düşünüyorum hem HDD hem SSD olur mu slot var mıdır laptopta_ yoksa HDD çıkması mı lazım gelir? Ve ekstra olarak laptopumu nasıl hızlandırabilirim? Genel işlerim tarayıcıda donuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Laptopta mevcut 480 GB HDD var. İçine Windows ve kullandığım uygulamaları kurabileceğim 120 GB SSD almayı düşünüyorum hem HDD hem SSD olur mu slot var mıdır laptopta_ yoksa HDD çıkması mı lazım gelir? Ve ekstra olarak laptopumu nasıl hızlandırabilirim? Genel işlerim tarayıcıda donuyor.
ssd bağlaya bilirsin hdd bağalayabilirsin fakat onun ıcın usb alman lazım 9.25US $ |USB 3.0 2.5 "SATA dizüstü bilgisayar sabit Disk sürücüsü HDD SSD dahili harici adaptörü dönüştürücü kablosu kablosu sata kablo hattı|HDD Koruyucu| - AliExpress su tarz birsey ben kullanıyorum hem ssd var hemde hdd

Bazı laptoplarda ek bir SSD veya HDD için slot bulunmakta ama bazılarında yok bunu öğrenmek için laptopunuzun üretici sayfasından özelliklerine bakmalısınız. Veya içini açıp da kontrol edebilirsiniz.

Tarayıcı içinse SSD almanız hızlandırmak için gayet yeterli, laptopun içini açıp bos SSD slotu var mi diye bakabilirsiniz veya model söyleyin.

Geri
Yukarı