Laptopa su döküldü ve boşta 5 GB RAM kullanıyor

isa başak

Hectopat
Daha fazla  
Dun laptopa su doküldü ceyrek bardaktan. Az klavye çalışıyor ama bosta 5-6 GB RAM yiyor ve CPU 49-50 derece oluyor. Acaba su döküldüğü için midir? İşlemciye su gelmediğinden eminim çünkü benim laptopta CPU Num Lock oralarda. Su, ESC tuşunun üst tarafına falan geldi.

Dun laptopa su doküldü ceyrek bardaktan. Az klavye çalışıyor ama bosta 5-6 GB RAM yiyor ve CPU 49-50 derece oluyor. Acaba su döküldüğü için midir? İşlemciye su gelmediğinden eminim çünkü benim laptopta CPU Num Lock oralarda. Su, ESC tuşunun üst tarafına falan geldi.
Önceki değerlerle mi bu kanıya vardınız? Su dökülmeyle RAM ve CPU kullanımı artmaz.

RAM genelde artı tarafındadır oraya da gelmemiştir. Ve su dökülmesiyle alakası yok.

Şimdi kardeşim, eğer suyu içerken döktüysen ağzındaki virüsler bilgisayarını etkilemiş ve HDD'ye bulaşmış olabilir yani Kaspersky ile tarama yapmanı öneririm(!).

Anlık olmuştur, su döküldüğü için CPU - Ram kullanımı artmaz. Virüs taraması yapın, arkaplan uygulamalarını kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı