Laptopa su döküldü

Dün saç kurutma makinesi ile kuruttum yeterince. Şu an y şeklin de kurumaya bıraktım. Belki tamirciye götürür anakart sökümü yaparız o şekilde kuruturum.

Bende küçükken aynı sorunu yaşadım. Babamda bilgisayardan anlar. Dediklerimi yaptıktan sonra bilgisayarı söktük falan iyice kontrol ettikten sonra çalıştırdık. Direk çalıştırmak önerilmez.

Bende küçükken aynı sorunu yaşadım. Babamda bilgisayardan anlar. Dediklerimi yaptıktan sonra bilgisayarı söktük falan iyice kontrol ettikten sonra çalıştırdık. Direk çalıştırmak önerilmez.

O zaman bilgisayarcıya götürüp orada kontrol edip denemem en iyisi sağ olun.

Sökülebilir parçaları sokun oksitlenme ihtimaline karşı ve kurutun. Olmazsa günes gören bir yere koyun bir kaç gün ellemeyin

Dün saç kurutma makinesi ile kuruttum yeterince. Şu an y şeklin de kurumaya bıraktım. Belki tamirciye götürür anakart sökümü yaparız o şekilde kuruturum.

Hocam laptopunuza ne oldu merak ettim de. Bende de ASUS TUF A15 var. Yağmur sırasında çantada taşıyordum. Çanta ıslandı bayağı ama laptopu 2 gündür kullanıyorum hiçbir sorun yok. Laptopa temas eden çok su yoktu zaten ama dış kapak ve laptopun altı biraz nem gibi ıslaklık vardı.Sorun olur mu sizce?

Hocam laptopunuza ne oldu merak ettim de. Bende de ASUS TUF A15 var. Yağmur sırasında çantada taşıyordum. Çanta ıslandı bayağı ama laptopu 2 gündür kullanıyorum hiçbir sorun yok. Laptopa temas eden çok su yoktu zaten ama dış kapak ve laptopun altı biraz nem gibi ıslaklık vardı. Sorun olur mu sizce?

Yok hocam bir sıkıntı olmaz. Laptopta sağlam zaten şu an onun üzerinde yazıyorum sıkıntısı yok.

Geri
Yukarı