Laptopa TPM 2.0 modülü takılabilir mi?

Bütçe
100tl-200tl
Laptoplarda genelde bu çip lehimli oluyor. Sonradan takılabilen göremedim. Elbette bu yok anlamına gelmez fakat sizin için çözüm Windows 10 gözüküyor.

@Yener K. açıkçası bu anakarta TPM çipi koymayı veya sonradan eklenenbileceği hiç akıllarına gelmemiş.

1648577915777.png

Ama gözüme çarpan ilk şey ekran kartının belleklerine bile eksik takmışlar. Allah'tan yuva bırakmışlar. İnşallah çipi destekliyordur ki bellek miktarı artabilsin. Açıkçası çok işe yaramasa da bazen hayat kurtarabilir. (göz takıntısı işte kafa oraya takıldımı söylemeden edemiyorum)

Evet.

Model Lenovo g510.

Bir de anakart modeline bakarak söyler misiniz tam anlamıyorum.

Abimle anlaştık ama Windows 11'de kalacak diyor.

Abimle anlaştım TPM2.0 takabilirsem parasını verecek ama Windows 11'de kalacak diyor.

Valorant'ı da bırakmak istemiyorum bağımlısıyım oyuna 300TL yatırdım
Bir de başka şeylerde de işe yarar hem diye almak istiyorum.

10'a düşmeden yapamazsın kaçak indridin kesin 11'i o yüzden hata veriyor TPM 2.0 hatası, dönmezsen bizim elimizden çok bir şey gelmez.

@Yener K. açıkçası bu anakarta TPM çipi koymayı veya sonradan eklenenbileceği hiç akıllarına gelmemiş.

Eki Görüntüle 1345653

Ama gözüme çarpan ilk şey ekran kartının belleklerine bile eksik takmışlar. Allah'tan yuva bırakmışlar. İnşallah çipi destekliyordur ki bellek miktarı artabilsin. Açıkçası çok işe yaramasa da bazen hayat kurtarabilir. (göz takıntısı işte kafa oraya takıldımı söylemeden edemiyorum)

Abi bir de sen anlıyorsun sanırım bu işlerden laptopumda kaç tane RAM girişi var?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı