Laptopa Wi-Fi kartı önerisi

fatrix1907

Kilopat
Daha fazla  
Lenovo marka laptop kullanıyorum. Wi-Fi kartı olarak ilk önce MediaTek MT7921 vardı. Wi-Fi sorunundan dolayı servise gönderdim. Onlarda Intel AC8260 takıp yolladılar şimdi de Wi-Fi'da sıkıntı yok. Ama Bluetooth çok kötü kablosuz kulaklık bağlasam bile adamakıllı ses gelmiyor. Sizce yeniden mi servise göndereyim yoksa kendim daha iyi bir Wi-Fi kartı alıp takmalı mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo marka laptop kullanıyorum. Wi-Fi kartı olarak ilk önce MediaTek MT7921 vardı. Wi-Fi sorunundan dolayı servise gönderdim. Onlarda Intel AC8260 takıp yolladılar şimdi de Wi-Fi'da sıkıntı yok. Ama Bluetooth çok kötü kablosuz kulaklık bağlasam bile adamakıllı ses gelmiyor. Sizce yeniden mi servise göndereyim yoksa kendim daha iyi bir Wi-Fi kartı alıp takmalı mıyım? Teşekkürler.

Bluetooth USB alabilirsiniz onun yerine ya da tekrar servise yollayabilirsiniz.

Dostum hemen gidiyorsun Intel AX 200 ngw alıyorsun daha 1 ay önce değiştirdim. Sıfır sıkıntı. Başka bir çözümü yok o kartın haberin olsun.

Şu an kardeşimin Laptop'unda Intel AC 9462 var onda bir problem görmedim iyi midir bu Wi-Fi kartı?

Dostum bahsettiğin kartla ilgili bir bilgim yok maalesef yanlış yönlendirmek istemem o konuda fakat şu an ben kendim kullandığım karttan memnunum değiştireceksen de benim modelimle orijinal Intel olanı alman lazım yaklaşık 1.100 lira olması lazım. Geri kalan 500 liralık filan olanlar bilinmedik marka oluyor genelde.

1696687450529.png

Siparişi verdim umarım sıkıntısız kullanırım. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı