Laptopda LoL'ü açınca PC kendiliğinden kapanıyor

Blacktoop

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim Asus dizüstüm var. LoL oynayanlar bilir... Oyun başladığında PC birden kapanıyor . Sizce sorunumun nedeni nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZADGrG.jpg

İşlemcinin grafik desteğinden başka gpu yok mu?
Forumda ayrı gpulu laptop sahipleri sorun yaşarken intel graphics ile sorun yaşaman normal.
Realtemp, aida64 ya da hwmonitor ile sıcaklıklara bakabilirsin.
Tek isteğim lol ü kaldırsın yeter. Sene sonu pc toplattırıcam zaten. Sıcaklık değerlerine nasıl bakabilirim. Bu arada hiç fanı temizletmedim. Sorun ondan kaynaklı olabilir mi ?

Core değerleri işlemci çekirdek sıcaklık değerlerin, programı açıkken her ne yaptın isen 95lere kadar çıkmış ki bu değerler çok yüksek.

Yılsonuna 2 hafta kaldı. Sistemi sonrasında da kullacaksan açıp bir temizle, termal macun kurumuşsa yenile.

Core değerleri işlemci çekirdek sıcaklık değerlerin, programı açıkken her ne yaptın isen 95lere kadar çıkmış ki bu değerler çok yüksek.

Yılsonuna 2 hafta kaldı. Sistemi sonrasında da kullacaksan açıp bir temizle, termal macun kurumuşsa yenile.

kime sorduysam tam yanıtı alamadım. Birisi fanı temizlet diyor , birisi diyor ekran kartında sorun var. Anlayamadım neyde sorun var.

Dosya Ekleri

• 2ewqesada.png
    2ewqesada.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 380
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı