Laptoplara harici ekran kartı ekleme

Baris110

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde MSI'ın modern 15 serisinden bir bilgisayara aldım ama dahili ekran kartı var içinde. Bilgisayarla gelen kitapçığı incelediğimde ekran kartı takılabileceğini yazıyor. Böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim.

1661249041080.png

Son düzenleyen: Moderatör:
E

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde MSI'ın modern 15serisinden bir bilgisayara aldım ama dahili ekran kartı var içinde. Bilgisayarla gelen kitapçığı incelediğimde ekran kartı takılabileceğini yazıyor. Böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1493012

Evet ama bayağı bir şeyler almanız gerek.

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde MSI'ın modern 15 serisinden bir bilgisayara aldım ama dahili ekran kartı var içinde. Bilgisayarla gelen kitapçığı incelediğimde ekran kartı takılabileceğini yazıyor. Böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1493012
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyin.

E

Evet ama bayağı bir şeyler almanız gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyin.
Bayağı uğraştırır gibi, ama gelecek zamanlar için düşünülebilir. Teşekkürler:)

Tam özellikleri nedir? Harici yoksa uğraşmak gerekir.

Arama yerine dxdiag yazıp kontrol edebilirsiniz. Ekran sekmelerini kontrol edin.

Tamamdır hocam. Harici olan yok. Masraf çok olur. Zaten anlatılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı