Laptoplara zam geleceği için kargoya verilmediği doğru mu?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Selam. Cumartesi günü akşamı laptop satın aldım. Yanında bir de laptop için çanta aldım(farklı satıcı). Çanta kargoya verildi ama laptop henüz verilmedi. Şu an hazırlanıyor olarak gözükmekte. Babam arkadaşından duyduğuna göre laptoplar zam geleceği için kargoya verilmiyormuş. Çok saçma buldum. Böyle bir şey var mı?
Laptop: Asus Tuf Gaming F15 FX506HE-HN335 Intel Core i5 11400H 15.6

Selam. Cumartesi günü akşamı laptop satın aldım. Yanında bir de laptop için çanta aldım(farklı satıcı). Çanta kargoya verildi ama laptop henüz verilmedi. Şu an hazırlanıyor olarak gözükmekte. Babam arkadaşından duyduğuna göre laptoplar zam geleceği için kargoya verilmiyormuş. Çok saçma buldum. Böyle bir şey var mı?
Laptop: Asus Tuf Gaming F15 FX506HE-HN335 Intel Core i5 11400H 15.6

Kargoya verilmeyeni daha görmedim. Son verdiğimiz siparişler geliyor. Satıcılar zam geleceği ürünün satışını kapatıyor ya da zamlıyor zaten. Aldığınız laptopta özelliklerine göre pahalı zaten. Fiyat o özelliklere göre bir tık üstte.

Kargoya verilmeyeni daha görmedim. Son verdiğimiz siparişler geliyor. Satıcılar zam geleceği ürünün satışını kapatıyor ya da zamlıyor zaten. Aldığınız laptopta özelliklerine göre pahalı zaten. Fiyat o özelliklere göre bir tık üstte.

Hocam çoğu yerde aynı laptop 21000 civarında. En ucuz buradan buldum.

Hocam çoğu yerde aynı laptop 21000 civarında. En ucuz buradan buldum.

En düşük malzeme kalitesine sahip ASUS PC yerine başka markaların benzer kalitedeki laptoplarına bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı