Laptoplarda yılbaşında indirim olur mu yoksa şimdiden alınmalı mı?

Bütçe
20.000-22.000 TL

Smeagol

Kilopat
Daha fazla  
20.000-22.000 TL bütçem var. RTX 3060 içeren bir dizüstü almak istiyorum fakat şimdi mi alsam veya beklesem mi diye karasızım birkaç ay önce bundan çok daha düşük fiyatlara alabiliyorken şimdi bu paraya Casper vs. alabiliyoruz. Soruma gelirsek 2 hafta beklenir mi yoksa şimdiden sipariş vereyim mi?

Düşündüğüm 1 model var sizce bu şu an alınır mı? Her türlü öneriye açığım.

Bu üründe 3060 Max-P varmış 32 GB RAM 1TB SSD ilgimi çekiyor. Bu arada Max-P olunca 130W mi oluyor?

Büyük ihtimal aynı ürün bende c3 farklı mı acaba diye düşündüm... Monster a kaldık galiba tekrardan. Önerin var mıdır bu fiyat bandında ?
RTX 3060 içeren birkaç model var ancak bütçenizi aşıyor. :(
Alabiliyorsanız Tulpar 25.1 tercih edebilirsiniz.
Arızası çıkarsa servisi müdahele edeceği için gözüme çarpıyor Monster modelleri.

Aynen hocam bende o bakımdan Monster almaya bir tık daha yakınım ama 25.1 den aşağı kurtarmıyor 2 sene sonra pişman olursun tarzı çok yorum gördüm.

Aynı soru kafamı kurcalamakta. Geçen Pazar (12.12.21) günü baktığım ve pazartesi alacağım ürüne 2K zam geldi. TL sağ olsun her gün değersizleşiyor, buna rağmen internet siteleri ufak da olsa bir indirim yapsa işime gelir diye düşünüyorum. Sanırım bekleyeceğim.

Laptoplar kasalar gibi öyle firmalardan alınacak ürünler değiller bence. Kasa olsa neyse, Monster bile önermem kalitesizlikte çığır açmış ama fiyatı da ona göre tabii ki. Servisi gerçekten iyi. Hakkını yiyemem MSI kaliteli ama servisi Monster'ın yanından geçemez. Bütçeniz ASUS gibi laptoplara yetmiyorsa Monster seçeneği kalıyor GameGaraj falan girişmeyin bana kalırsa. Babasının hayrına o kadar ucuza yapmıyorlar kalitesen tasarruf ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı