Laptoplu Gezgin hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendisini uzun süreden beri takip ediyorum. Onun da bazı hataları var ama birçok insana faydası olmuş kişidir. Birçok kişi İngilizce konuşmakta utanırken kendisi video çekti ve insanlar korkusuzca İngilizce konuşmaya başladı. Onlardan bir tanesi de benim. Korkusuzca konuşa konuşa kendimi geliştiriyorum.
Kimileri Amazon'dan para kazanmayı kursla satarken kendisi Amazon'da FBA nasıl yapılır diyerek belki binlerce lirayı kazanacakken ücretsiz paylaştı. Yani burada sevmeyen arkadaşlar onu tanımadığı için seviyor. Aslında gerçekten onun ne demek istediğini anlasalar onu cidden severler.

Kraldan çok kralcılık yapan biriymiş gibi geliyor. İtici hal ve tavırları var bana göre. ABD'de video çekenlerin arasında en sevmediğim kişi.

Kendini çok özgüvenli gören biri gibi, hep ön planda olmak isteyen kişilikte birisi gibi görünüyor. Ama severim, son videolarında Savaş hocayla çektikleri videoda iyice ısındım kendisine. Muhabbeti güzel, iyi birisi. Ülkenin gidişatının da farkında, bu tarz videoları da var hali hazırda başlıklardan gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleme:
Hayrettin videosu ile tanımıştım o zamandan beri severek takip ediyorum okul hakkında dediği şeyler de doğru ama bazen söylediği tutmuyor geçen bir kart mevzusu hakkında konuşuyordu fırsatçılığı sahtekarlığı akıllılık olarak anliyoruz diye. Ama geçen video atmış arabayı yasak yere park ettim ceza yememek için cama ceza kağıdı koyacağım para ödemekten kurtulacağım diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaşın yaptığı 3 bölümlük seriyi izleyin bütün kirli çamaşırlarını anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın yaptığı 3 bölümlük seriyi izleyin bütün kirli çamaşırlarını anlatıyor.

Adama(laptoplugezgin) kaçak kalıyor dediler adam 50 defa Türkiye'ye gitti geldi :D son geldiğinde deport edildi dediler adam yine gitti Amerika'ya. Şimdi yine geldi Türkiye'ye bakalım şimdi ne diyecekler.
Aslan Osman kendisi nasıl kaldığını hiç açıklamıyor nedense.

Adama(laptoplugezgin) kaçak kalıyor dediler adam 50 defa Türkiye'ye gitti geldi :D son geldiğinde deport edildi dediler adam yine gitti Amerika'ya. Şimdi yine geldi Türkiye'ye bakalım şimdi ne diyecekler.
Aslan Osman kendisi nasıl kaldığını hiç açıklamıyor nedense.

İnsan ister Meksika sınırından kaçak girer ister iltica ypar ister fake evlilik yapar ister change of statu yapar bu onların kararı onların hayatı Osman zaten Türkiye'ye gitcegini söylüyor adamı TT'den izleyip burada yorum yapma.

Geri
Yukarı