Çözüldü Laptopta 2 dakikada bir mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar bu mavi ekran hatası yaklaşık 1 haftadır çığır açtı önceden haftada bir oluyordu dert etmiyordum ama artık yeter, hele bugün her iki-üç dakikada bir resimdeki hata kodunu verip kapanıyor. Oyun oynarken aldığımı hiç hatırlamıyorum, aldıysam 1-2 defadır ama masaüstünde gezerken, Google'da gezerken, video izlerken özellikle bugün 7-8 defa verdi ve şu an için cihazı açar açmaz maksimum 3 dakika sonra yine veriyor. Minidump dosyasını nasıl yükleyebilirim? Çünkü maksimum 3-4 dakika dayanabiliyor.

Ayrıca arada sırada UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION hatasını da veriyor.
Arkadaşlar onca mavi ekran almama rağmen Minidump dosyam boş nedeni nedir?

Dosya Ekleri

• 69C977CA-0D56-460A-AAC8-FED01588C571.jpeg
    69C977CA-0D56-460A-AAC8-FED01588C571.jpeg
    46,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla disk arızası.
CCleaner gibi bir yazılım varsa döküm dosyalarını siliyor olabilir, o yüzden dosyaları bizlerle paylaşamıyor olabilirsiniz.

Ağ Destekli Güvenli Mod ile sisteme giriş yapıp internetten HD Tune indirin. "Quick Scan" kapalı oalcak şekilde "Error Scan" yapın.

Son düzenleme:
Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla disk arızası.
CCleaner gibi bir yazılım varsa döküm dosyalarını siliyor olabilir, o yüzden dosyaları bizlerle paylaşamıyor olabilirsiniz.

Ağ Destekli Güvenli Mod ile sisteme giriş yapıp internetten HD Tune indirin. "Quick Scan" kapalı oalcak şekilde "Error Scan" yapın.
Sağ ol, ne yaptıysam sorunu çözemedim. Tüm testleri yaptım HDD, SSD, RAM hepsi sağlam çıktı, format attım işletim sistemini tekrardan kurdum ama nafile. Servise yolladım onlarda bana işletim sistemini yeniden kurduk 6 saat stres testi yaptık dedi, sonuçlarını attı ve şu an sonuç çözüldü gibi.

Konunuzu çözüldü olarak işaretledim. Sorunun devamı halinde yazdığınızda gerekli teknik desteğin sunulabilmesi için de bu mesajı yazıyorum. Zira mesajlarınızı üst üste yazarsanız mesajınızın bildirimi size yardım eden kişiye gitmez. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı