Laptopta "Bluetooth cihazı yok" hatası

Alpha345

Hectopat
Laptopumda önceden Bluetooth kulaklığımı sorunsuz kullanıyordum ancak aradan birkaç ay geçtikten sonra kulaklığımı kullanmak istediğimde laptopumda Bluetooh'u açamadığımı fark ettim. Windows'un sorun çözücüsüyle (adını tam hatırlamıyorum) tarttığımda Bluetooth cihazı yok dedi. Oysaki daha önce sorunsuz kullanıyordum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Çözümü var mıdır? Not: Arkadaşlar Bluetooth adaptörü ile sorunun kökten çözüleceğini biliyorum ancak şu an laptopumda bulunan Bluetooth cihazını kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, aynı sorunu yaşamaya başladım. Cihazın özellikleri arasında var ve aygıt yöneticisinde görünüyor. Defalarca bluetooth cihaz kulaklık, hoparlör vb. bağladım kullandım. Lakin birkaç aydır "cihazda bluetooth özelliği yok" tarzı bir hata alıyorum.

Cihaz Lenovo İdeapad 320 15-IKB 81BG

Eğer çözüm bulduysanız ya da fikri olan varsa yardımınızı talep ediyorum, teşekkürler.

Merhaba, aynı sorunu yaşamaya başladım. Cihazın özellikleri arasında var ve aygıt yöneticisinde görünüyor. Defalarca bluetooth cihaz kulaklık, hoparlör vb. bağladım kullandım. Lakin birkaç aydır "cihazda bluetooth özelliği yok" tarzı bir hata alıyorum.

Cihaz Lenovo İdeapad 320 15-IKB 81BG

Eğer çözüm bulduysanız ya da fikri olan varsa yardımınızı talep ediyorum, teşekkürler.
Hala çözüm bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı