Laptopta Bluetooth özelliği kayboldu

benyusuuf

Centipat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3630QM
İntel HD 4000
8gb DDR3 Ram
250GB SSD
1tb HDD
Meslek
Öğrenci
RAM
8GB ikiye bölünmüş DDR 3
SSD veya HDD modeli
256GB Toshiba SSD ve 1TB 2 ye bölünmüş HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphics 4000
İşlemci
İntel İ7 3. Nesil
Laptopu gün içinde Bluetooth ile normal biçimde kullanırken bilgisayarı bir süre bırakıp gittim. Döndüğümde ise Bluetooth özelliğinin çalışmaıdğını gördüm. Bildirim çubuğu ve aygıt yöneticisinde görünmüyor ve ayarlarda Bluetooth'u açan simge yok. Intel driver Support/Assistant yükledim ancak hiçbir driver önermedi. Bugün yüklemiş olduğum PS3 kolunu bilgisayara bağlama uygulamasındaki Bluetooth ile ilgili olan şeyi de indirdiğim için ondan şüphe duyuyorum açıkçası. Ne yapabilirim?

Çözüm
Laptopu gün içinde Bluetooth ile normal biçimde kullanırken bilgisayarı bir süre bırakıp gittim. Döndüğümde ise Bluetooth özelliğinin çalışmaıdğını gördüm. Bildirim çubuğu ve aygıt yöneticisinde görünmüyor ve ayarlarda Bluetooth'u açan simge yok. Intel driver Support/Assistant yükledim ancak hiçbir driver önermedi. Bugün yüklemiş olduğum PS3 kolunu bilgisayara bağlama uygulamasındaki Bluetooth ile ilgili olan şeyi de indirdiğim için ondan şüphe duyuyorum açıkçası. Ne yapabilirim?

Hocam dosya adı ne? Bende yükledim PS3 kolu bağlama programını bir sorun olmadı. En kötü format ya da sıfırlarsın olur biter.

Hocam dosya adı ne? Bende yükledim PS3 kolu bağlama programını bir sorun olmadı. En kötü format ya da sıfırlarsın olur biter.

Çözüm
ScpServer klasörünü yükledim. Kurma sırasında bluetooth seçeneğini açık bıraktım.

İndirdiğin driver ile Bluetooth adaptörünün driverı çakışıyordur.
Nasıl düzeltebilirim hocam?

Bilgisayarın ayarlarını formatlayınca sorun çözüldü yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Geri
Yukarı