Laptopta FPS düşüşü

Aynı işlemcili laptopa sahibim. 21.10.2 driver sürümünü kurun. Termal macun yenilemesini yapın. 16 GB çift kanal RAM yapın 130-140 FPS civarını görürsünüz düşük ayarlarda.

Soru sormaktan ziyade undervolt üzerine fikir alışverişi yapmamız lazım. O yüzden kişisel olarak ulaşabileceğim bir yer varsa daha verimli olur.
Sosyal'de özel iletişim adresi vermek yasak. Ancak Eren Göre diye instagram üzerinde aratırsanız beni bulursunuz.

Derece yükseldikçe frekans düşürüyor işlemci. Bu nedenle FPS farkı olur. Bilgisayarın termal macununu yenileyin. Temizliğini yapın. Gerekirse altına 5-10 derece ısısını düşürecek soğutucu koyun. 8 GB RAM daha eklemenizi tavsiye ederim ayrıca.

Ama garip değilmi işlemciyi eskisini yüklüyorum düzeliyor sonra tekrar aynı sorun oluyor.
Termal macunu ben yenilersem zarar verebilirim.

Ama garip değil mi işlemciyi eskisini yüklüyorum düzeliyor sonra tekrar aynı sorun oluyor.
Sıcaklıktan kaynakılıdır bilgisayarı pil tasarrufu modundan alın.

Pil tasarrufunda değil bir de Lenovo vantage oluyor onu yüklediğimde yüksek performans kipini açıyordum 20 30 FPS arttırıyordu artık onu bulamıyorum birden kayboldu o kaybolduğundan beridir böyle sıkıntı yaşıyorum diyebilirm.
Aynı işlemcili laptopa sahibim. 21.10.2 driver sürümünü kurun. Termal macun yenilemesini yapın. 16 GB çift kanal RAM yapın 130-140 FPS civarını görürsünüz düşük ayarlarda.

Termal macunu ben yenileyememde bilgisayarcı kaç para ister.
Sosyal'de özel iletişim adresi vermek yasak. Ancak Eren göre diye Instagram üzerinde aratırsanız beni bulursunuz.

8 işlemciyide kullansam zarar verir miyim işlemciye arattım işlemciyi Forza'da 40 50 FPS alıyor ben yüklemiştim bir kere 20 FPS alıyordum.

Son düzenleme:
Sıcaklıktan kaynakılıdır bilgisayarı pil tasarrufu modundan alın.

8 işlemciyide aktif etsem zarar verir miyim işlemciye.
100-150 TL arasında ister. Kendi servisine verebilirsiniz. Garantisi bitmiş olsa bile temizliğini yaparlar.

Lenovo markası temizliğine kadar yaparlar mı bir de servisini nereden bulacağım?

8 işlemciyide aktif etsem zarar verir miyim işlemciye.
Zararı olsa neden koysunlar? Aktif edebilirsiniz. Gerçi nasıl devre dışı bıraktınız ki?
Buradan bilgisayarınıza uygun modelin servisinin numarasını edinebilirsiniz. Arayıp ücreti sorabilirsiniz.

Zararı olsa neden koysunlar? Aktif edebilirsiniz. Gerçi nasıl devre dışı bıraktınız ki?
Buradan bilgisayarınıza uygun modelin servisinin numarasını edinebilirsiniz. Arayıp ücreti sorabilirsiniz. Ben.

Ben devre dışı bırakmadım kendisi 1 tanesini kullanıyor du çekirdek.
Buradan bilgisayarınıza uygun modelin servisinin numarasını edinebilirsiniz. Arayıp ücreti sorabilirsiniz.

Kendim yenilesem 20 TL ya.
Ben devre dışı bırakmadım kendisi 1 tanesini kullanıyor du çekirdek.

Kendim yenilesem 20 TL ya.

Kaç gramlık yeter macun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı