Laptopta görüntü gelmiyor

Ahmed12352

Centipat
Merhaba arkadaşlar,
Laptopum(7 yıllık ekran kartı bozuk sadece dahili ekran kartı çalışıyor.) Aşırı derecede yavaşlayınca elimde bulunan bir SSD'yi taktım. Daha sonra mavi ekran vs vermeye başladı. Bilgisayar açıldığında görüntü vermiyordu bazen de açıyordum açılıyordu bu şekilde 1 2 gün devam etti. Daha sonra toptan gitti hiç gelmedi 2 kısa bip sesi gelmeye başladı. Araştırdım RAM hatalı olduğu için geliyormuş.
Arkadaşımdan rica ettim onun bilgisayarından RAM'ini aldım(ikisi de DDR3). Taktım görüntü gelmedi yine. Daha sonra arkadaşımın RAM'ini onun bilgisayarına geri taktık onun laptopunda da görüntü gitti. Ayrıca arkadaşımın laptopunda 2 RAM var sonradan taktığımızı çıkardığımız halde görüntü gelmiyor.
Lütfen yardım edin ne yapacağım böyle. İşin içinden de çıkamıyorum. Sanki bulaşıcı hastalık bulaştı bilgisayara diğerine de bulaştı RAM'i ona da takınca anlamlandıramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios güncel fakat diğer ram bozulmuş olsa bile diğer bilgisayarı da bozması çok saçma geldi bana ve hiç dokunmadığım bir ram takılı idi 2. Bilgisayarda ona rağmen yine de açılmadı birdaha
Arkadaşımın olan laptopa sıfır ram taktım fakat sorun daha büyük gözüküyor yeni ram ile bile sonuç başarısız karşılayamayacağım kadar büyük bir masrafa yok açtı işin içinden çıkamıyorum. Yardım edin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı