Laptopta internet gozukmuyor

thrlswve

Femtopat
Daha fazla  
Cok eski bir laptopum vardı Türk Telekom yaklaşık 1 ay once altyapı yeniledi bende laptoptan işim vardı ve internete bağlanamadım. İsmi yazmıyor. Eski modeminki yazıyor ama onda internet kullanılamıyor. Diğer cihazlarda çalışıyor. Ethernet kablosuna bağladım ağ 3 diye geldi çıkarınca gene gozukmedi. Diğer ağlara şifreyi girip bağlanmayı denedim olmadı.

Cok eski bir laptopum vardı Türk Telekom yaklaşık 1 ay once altyapı yeniledi bende laptoptan işim vardı ve internete bağlanamadım. İsmi yazmıyor. Eski modeminki yazıyor ama onda internet kullanılamıyor. Diğer cihazlarda çalışıyor. Ethernet kablosuna bağladım ağ 3 diye geldi çıkarınca gene gozukmedi. Diğer ağlara şifreyi girip bağlanmayı denedim olmadı.
Modemin WiFi sürümü yüksek olduğu için bağlanmıyor olabilir.

Dizüstü bilgisayarınız eski olduğundan desteklemiyor olabilir. Eğer bilgisayarınız 2010 öncesi ise böyle durumlar gerçekleşebilir. Ama tabii ki siz internetten de araştırın.

TP-Link işte bir de nasıl 2.4GHz yapacağım
Modem arayüzüne girdikten sonra kablosuz ağ ayarlarına girin. Burada kablosuz ağ adı (SSID) ve şifre (WPA Key) gibi bilgileri görebilirsiniz. Kablosuz ağ adının yanında frekans bandını gösteren bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneği tıklayarak 2.4 GHz veya 5 GHz olarak değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı