Laptopta internete bağlanılmıyor

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Yeni aldığım bir laptopta flash ile Windows 10 kurdum. İnternet menüsüne girdiğimde Wi-Fi açılıp kapatamıyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sorunu yaşadım fakat 1.55'deki Wireless bende gözükmüyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni aldığım bir laptopta flash ile Windows 10 kurdum. İnternet menüsüne girdiğimde Wi-Fi açılıp kapatamıyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sorunu yaşadım fakat 1.55'deki Wireless bende gözükmüyor. Ne yapmam lazım?

Güncel driverleri indirin, çözüm işe yaramazsa laptoplarda olan Wireless açma kapatma tuşu olur ona basın.

Arama kısmına "Aygıt yöneticisi" yazarak girin. Bilinmeyen aygıt olup olmadığına bakın. Eğer var ise bunlardan birinin Wifi kartınız olma olasılığı yüksek. O zaman notebook üretici sitesine girip cihaz altındaki model ya da seri numarası yardımı ile kablosuz adaptör sürücüsünü indirip kurmanız gerekir.

Hepsi kurulu ve yine de aktif edemiyorsanız, klavye üzerindeki FN tuşlarında bir anten simgesi arayın. FN + bu tuş kombinasyonu ile aktif etmeyi deneyin.

Bazen de herşey kurulu iken bu tuşa bassanız da açılmayabilir. Genel de Casper modellerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Bunun için de yine aynı şekilde üretici sitesinden cihazınıza uygun "HOTKEY" sürücüsünü indirmeniz gerekir.

Arama kısmına "aygıt yöneticisi" yazarak girin. Bilinmeyen aygıt olup olmadığına bakın. Eğer var ise bunlardan birinin Wi-Fi kartınız olma olasılığı yüksek. O zaman notebook üretici sitesine girip cihaz altındaki model ya da seri numarası yardımı ile kablosuz adaptör sürücüsünü indirip kurmanız gerekir.

Hepsi kurulu ve yine de aktif edemiyorsanız, klavye üzerindeki FN tuşlarında bir anten simgesi arayın. FN + bu tuş kombinasyonu ile aktif etmeyi deneyin.

Bazen de her şey kurulu iken bu tuşa bassanız da açılmayabilir. Genel de Casper modellerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Bunun için de yine aynı şekilde üretici sitesinden cihazınıza uygun "hotkey" sürücüsünü indirmeniz gerekir.

Aygıt yöneticisine gireyim dedim girdim bilinmeyen bir uygulama vardı dedim aha buldum. Tam ben bunu derken kendiliğinden Wireless'a dönüştü ve internet geldi. Yardımlar için teşekkürler.

Geri
Yukarı