Laptopta kaç tane HDD yuvası olduğu nasıl öğrenilir?

I'mAbey

Decapat
Arkadaşlar benim laptopun modeli HP Pavilion Gaming CX0xxx. İçinde 250 GB SSD var. Bugün bir akrabamın eski PC kasası elime geçti, içinde de Seagate marka 500 GB bir HDD var. Ben de bunu laptopa takıp takamayacağımı, laptopta boş slot olup olmadığını veya elimdeki HDD'nin bu slota, varsa, uyup uymadığını merak ediyordum. Yardım edebilir misiniz lütfen?
Ekleme: HDD modeli Seagate Barracuda 7200.12 500GB (Üzerinde yazan tam isim bu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim laptopun modeli HP Pavilion Gaming CX0xxx. İçinde 250 GB SSD var. Bugün bir akrabamın eski PC kasası elime geçti, içinde de Seagate marka 500 GB bir HDD var. Ben de bunu laptopa takıp takamayacağımı, laptopta boş slot olup olmadığını veya elimdeki HDD'nin bu slota, varsa, uyup uymadığını merak ediyordum. Yardım edebilir misiniz lütfen?
Ekleme: HDD modeli Seagate Barracuda 7200.12 500GB (üzerinde yazan tam isim bu.)

CPU-Z programından bakabilirsiniz.

Hiç kasayı açtınız mı? veya nereden aldınız cihazı o sitede veya firmanın link i varsa atarsanız daha güzel olur.
kasayı hiç açmadım , ürünü alalı da 1 yıl kadar oluyor linkini bulmam zor gibi .
Görev Yöneticisi'nde Performans bölümüne gidin, SSD diskinizi bulun, adı ve modeli orada yazıyor. Onu internette aratarak M.2 mi yoksa SATA mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Laptopunuzda CD/DVD yuvası var mı?
SAMSUNG MZVLB256HAHQ - 00H1 böyle bi model karşıma çıktı m.2 sanırım bulabildiğim kadarıyla

Kasayı hiç açmadım, ürünü alalı da 1 yıl kadar oluyor linkini bulmam zor gibi.

Samsung MZVLB256HAHQ - 00H1 böyle bir model karşıma çıktı M.2 sanırım bulabildiğim kadarıyla

Attığın seri numarasına göre M.2 SSD, o zaman içinde 1 adet boş sata portu ve yeri vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı