Çözüldü Laptopta mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hüseyin632

Attopat
Daha fazla  
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/1cTC750kj5XlI0CkiCs6MJJlabT1WUIMw/view?usp=sharing
RAM
8
SSD veya HDD modeli
St500lt012-1dg142
Ekran kartı
intel uhd graphics 620
İşlemci
i5-8265U
Merhaba benim i5-8265U bir laptopum var aniden mavi ekran verdi. Laptop boştayken bile mavi ekran veriyor. Format attım düzelmedi. Daha sonra tekrar format attım ve sürücüleri günceledikten sonra bu sorunun ortaya çıktığıni fark ettim. Büyük ihtimallen ekran kartının driverinden kaynaklanıyor ekran kartım " Intel UHD Graphics 620 " ve " NVIDIA MX110 " farklı sürücüler denedim olmadı ayrıca bu driverlerin orijinal sitesinden de yükledim sonu alamadım sizlere minidump dosyalarını aşağiya bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. İlk önce Win 8.1 yükledim sürücüleri gunceledim daha sonra sürücüleri DDU ile kaldırdım. Tekrar format atıp Windows 10 Home attim tekrar sürücüleri gunceleyip DDU ile kaldırdım. En son Windows 10 Pro atıp sürücüleri gunceledim sorun şimdilik düzeldi. Eğer ilerdeki günlerde sorun çıkarmazsa tekrar.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. İlk önce Win 8.1 yükledim sürücüleri gunceledim daha sonra sürücüleri DDU ile kaldırdım. Tekrar format atıp Windows 10 Home attim tekrar sürücüleri gunceleyip DDU ile kaldırdım. En son Windows 10 Pro atıp sürücüleri gunceledim sorun şimdilik düzeldi. Eğer ilerdeki günlerde sorun çıkarmazsa tekrar.

Çözüm

Geri
Yukarı