Laptopta oyun oynarken 15 dakika sonra FPS 3'e düşüyor

rusteze5575

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8gb
Ekran kartı
mx350 2gb
İşlemci
i5 11
Oyun oynarken 10-15 dakika sonra bilgisayar 2-3-5 FPS'lere düşüyor ve düştüğü zaman sıcaklık bazen sıcak bazen ise ılık.
Hep böylede olmuyor, bazen 2-3 kere yaşıyorum ve bazen 1-2 hafta hiç yaşamıyorum.
Yaşadığım oyun genelde ETS 2 ve ETS 2'de sıcaklıktan kaynaklandığını düşnüyorum.
Arada bir de CS:GO'da böyle oluyor ama PC fazla sıcak olmuyor.
Problemim sıcaklıktansa ne yapabilirim? Laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken 10-15 dakika sonra bilgisayar 2-3-5 FPS'lere düşüyor ve düştüğü zaman sıcaklık bazen sıcak bazen ise ılık.
Hep böylede olmuyor, bazen 2-3 kere yaşıyorum ve bazen 1-2 hafta hiç yaşamıyorum.
Yaşadığım oyun genelde ETS 2 ve ETS 2'de sıcaklıktan kaynaklandığını düşnüyorum.

Laptopunuzu temizlemeniz ve termal macun değişikliği yapmanız gerekir.

Oyuncu bilgisayarı değil ise sıradan laptoplar artık oyunları kaldırmakta güçlük çekiyor. Fanları yetersiz kalıyor bunu çözmek için internetten laptop soğutucu standlara bakabilirsin kaliteli bir şey alırsan ısınma konusunda yardımcı olacaktır ama tabii termal macun da önemli.

MSI Afterburner kullanabilirsiniz.

İndirdim uygulamayı nereden bakacağım.

Oyuncu bilgisayarı değil ise sıradan laptoplar artık oyunları kaldırmakta güçlük çekiyor. Fanları yetersiz kalıyor bunu çözmek için internetten laptop soğutucu standlara bakabilirsin kaliteli bir şey alırsan ısınma konusunda yardımcı olacaktır ama tabii termal macun da önemli.

Hocam performansta sıkıntı yok blirli bir süre sonra bilgisayar resmen çöüyor 1 FPS'e çakılıyor Power tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleme:
İndirdim uygulamayı nereden bakacağım.

Hocam performansta sıkıntı yok blirli bir süre sonra bilgisayar resmen çöüyor 1 FPS'e çakılıyor Power tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı