Laptopta RAM ve HDD dolandırıcılığı

erenakgozzz1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce leptop umu bilgisayarcıya verdim anakart tamir ettiler. 140 tl para aldılar eve geldiginde yani dün akşam bi baktım 750 gb harddikkim toshiba 500 gb wd marka bi harddisk olmuş. 4 GB RAM'im 2 gb olmuş sizce ne yapmam lazım? Bilgisayarımın internet sitesinde bunların 750 ve 4 gb ram oldugu yazıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş küçükse bir büyüğün ile git. Sonuç çıkmazsa polise git. Ürünün içindeki donanımla ilgili bir belge mutlaka bulunur. Erken davran ki böyle şerefsizler çoğalmasın. Bir daha bilmediğiniz yerlere vermeyin. Adi bakkalcılar.

Değişmiş olma ihtimali var dükkana gidip durumu anlatın polis çağıracağınızı söyleyin. Ama bir soru sormak istiyorum sadece internette yazan özelliklere göre mi bunu söylüyorsunuz bilgisayarınızın donanımını bilmiyor musunuz?

Bakkal "Mission Completed" demiştir içinden.:D Polise git sorunu anlat, bir daha böyle bir hata yapmamalısın.:spam:

@Mahabad sorduğu soruda haklı, aynı model bilgisayarın farklı HDD ve RAM kapasiteli modelleri olabilir. Kendi modelinde 750 GB HDD ve 4 GB RAM olduğuna eminsen bir dakika bile durma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı