Laptopta Roblox oynarken ısınıp kapanıyor

Emrepromax

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim laptop eski bir laptopum var. Genelde Roblox'ta filan AFK bırakmak için kullanıyorum, ilk gün AFK bıraktım gece boyu ondan sonra PC kapanmaya başladı. 1 saat sonra filan termal macununu yenilemiştim ve altına dokunduğumda bayağı bir sıcaklık geliyor. Hatta altına kitap filan koyup yüksek yaptım ama yine de isiniyor, fan çıkışını filan kapatmadım ki.

Arkadaşlar, benim laptop eski bir laptopum var. Genelde Roblox'ta filan AFK bırakmak için kullanıyorum, ilk gün AFK bıraktım gece boyu ondan sonra PC kapanmaya başladı. 1 saat sonra filan termal macununu yenilemiştim ve altına dokunduğumda bayağı bir sıcaklık geliyor. Hatta altına kitap filan koyup yüksek yaptım ama yine de isiniyor, fan çıkışını filan kapatmadım ki.

Çok mu termal macun sürdunuz.

Hocam sistem özelliklerinizi paylaşır mısınız?

Tabi ki
Intel Core 2 Duo İnside
Amd HD graphics 4300
256gb muhtemelen

Muhtemelen fanlar sogutamiyor çünkü benim eski PC var o biraz iyi ama ondanda fazla fan sesi geliyor ama bu kadar ısınmıyor
Hocam Roblox adlı oyun laptoplarda zaten baya bi ısınma sorunu yapıyor. Bu tür oyunlar işlemciye yük bindiriyor. Isınması gayet normal bu pc ye göre. Kapanmasının sebebi de ekran zaman aşımı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı