Laptopta RTX 4060 mı yoksa 4070 mi tercih edilmeli?

Aaaa hocam onu görmedim ben 12 GB 4080 daha iyi tabii ki 65'in üstüne 5k daha koymak üzmez 👌
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok güzel.

70'e 4080 var hocam o yüzden dedim.

72 olmuş. 70 diye gözüküyordu. Akakçe hatalı.
Evet bu daha mantıklı gözüküyor. Ben de başlarda bütçemi 4080 e göre oluşturmuştum ama bu fiyatları bir laptopa vermek istemedim. Açıkçası kararsız kaldım. 4060 4070 fiyatlarini gördükçe onlara vereceğime bu paraları 4080 alayım daha mantıklı diyorum. Baya ikilemde kaldım. Siz olsanız ne yapardınız?

Evet bu daha mantıklı gözüküyor. Ben de başlarda bütçemi 4080 e göre oluşturmuştum ama bu fiyatları bir laptopa vermek istemedim. Açıkçası kararsız kaldım. 4060 4070 fiyatlarini gördükçe onlara vereceğime bu paraları 4080 alayım daha mantıklı diyorum. Baya ikilemde kaldım. Siz olsanız ne yapardınız?
Eğer seni sıkıntıya sokmayaca, borçlandırmayacak, ailesel kavgaya yol açmayacak, hayatında soruna yol açmayacak bir fiyat ise kesinlikle 4080 alın hocam. Rog kalitesi.

Arkadaşınız attığı ROG çok iyi. Hiç bir problemi olmayacaktır alabilirsiniz.

G18 iade edip G16 4080 aldım. 4080 ne kadar cazip gözüksede G18'deki oyun deneyimi çok daha iyi. 500 nit 3ms ekran. İ9 işlemci. Tek eksisi 8 GB VRAM.

Geri
Yukarı