Laptopta Ryzen tercih edilir mi?

Xborax

Centipat
Merhaba.

Lenovo ideaped serisinde Ryzen 7 4800H 16 RAM ve GTX 1650 Ti var. Sizce alınır mı? Fiyatı Win dahil 10.800TL.

Alınr ama o bütçede HP Pavilion serisi de bakabilirsiniz.

Baktım fakat hesiburada da var. Hepsiburada ve orada ki mağazalara güvenmiyorum. Ve upgrade edildiği takdirde garanti kapsamına çıkıyor ürünler. Bu makinede 16 RAM 3200MHz bellek mevcut ayrıca ekran kartı 1650 Ti.

Laptoplarda AMD tercih edilmez net. Belki benim seride problem vardır ama asla ve asla kullanmam.

Sizde sorun çıktığı için "tercih edilmez" ve "net" gibi ifadeleri söylemek pek doğru olmaz.
Konuya gelirsek, edilir. Ben kendim kullanıyorum bazen fazla ısındığını düşünsem bile memnunum.

Sizde sorun çıktığı için "tercih edilmez" ve "net" gibi ifadeleri söylemek pek doğru olmaz.
Konuya gelirsek, edilir. Ben kendim kullanıyorum bazen fazla ısındığını düşünsem bile memnunum.

Isısı kaça çıkıyor acaba? Bir de oyun konusunda ısınma problemi çok can yakıyor diye biliyorum. Teknik servisle bacanak olmak istemem.

Isısı kaça çıkıyor acaba? Bir de oyun konusunda ısınma problemi çok can yakıyor diye biliyorum. Teknik servisle bacanak olmak istemem.

Oyunlarda 85 derece civarında dolaşıyor, daha çok işlemci markasına nazaran cihaz soğutması daha önemli.

Yeni nesil Mobil Ryzen işlemciler alınabilir kesinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…