Laptopta sadece NVIDIA ekran kartını kullanmak

alioyunda

Centipat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim gibi 2 tane ekran kartım var. Biri Intel biri NVIDIA 820M. Sadece NVIDIA kullanmak istiyorum çünkü Windows 10'da çok kasıyor. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin tek seçeneğiniz harici monitör kullanmak. Sanmıyorum MUX Switch olduğunu.

Laptop panelini görüntü Intel üstünden gidecek, bunu MUX Switch olmadan değiştiremezsiniz ve sizin laptopdada yok. Herhangi bir ayar ile de değiştiremezsiniz. Harici bir monitör bağlarsanız NVIDIA çalışır sadece çünkü HDMI'ya da diğer çıkışları Intel değil NVIDIA aktarıyor görüntüyü.

Laptop panelini görüntü Intel üstünden gidecek, bunu MUX Switch olmadan değiştiremezsiniz ve sizin laptopdada yok. Herhangi bir ayar ile de değiştiremezsiniz. Harici bir monitör bağlarsanız NVIDIA çalışır sadece çünkü HDMI'ya da diğer çıkışları Intel değil NVIDIA aktarıyor görüntüyü.

Kanka monitör taktım laptopa HDMI girişi hala Intel'de hiç mi düzeltme yolu yok bu illeti.

Yapabilirsen fotoğraflı gösterebilir misin (eğer olursa)

MUX Switch tavsiye etmiyorum güç gerektirmeyen işte Intel, AMD grafik kartı devreye girsin oyunlarda otomatik geçiyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı