Laptopta sağ taraftaki USB girişi çalışmıyor

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Laptopta 3 tane USB girişi var. Birisine fareyi birisine klavyeyi takıyorum. Bir de kulaklık aldım fakat tüm cihazlar sol tarafa takılınca çalışmasına rağmen, sağ tarafa takınca çalışmıyorlar. Sürücüsü vs. var mıdır nasıl çözebilirim sağ taraf çalışmıyor?

Laptopta 3 tane USB girişi var. Birisine fareyi birisine klavyeyi takıyorum. Bir de kulaklık aldım fakat tüm cihazlar sol tarafa takılınca çalışmasına rağmen, sağ tarafa takınca çalışmıyorlar. Sürücüsü vs. var mıdır nasıl çözebilirim sağ taraf çalışmıyor?
Marka modeli nedir? Ayrıca Yonga Seti kurulu mu?

Işıkları yanıyorsa elektrik geçiyordur içinden. Klavye dışında başka bir cihazla dener misiniz? USB ile mesela?

Farede denedim işe yaramadı. Kulaklıkta da aynı şekilde. Ama şimdi telefonu taktım şarj oluyor. Anlamadım ://
Marka modeli nedir? Ayrıca yonga seti kurulu mu?

1623420897318.png

Yonga setinin ne olduğunu bilmiyorum.

Farede denedim işe yaramadı. Kulaklıkta da aynı şekilde. Ama şimdi telefonu taktım şarj oluyor. Anlamadım ://
Elektrik geliyorsa ya driver kurulu değildir ya da flex üzerindeki data kabloları kopmuştur. Marka model söylerseniz yardımcı olmaya çalışacağım.
Yonga setinin ne olduğunu bilmiyorum.
Büyük ihtimalle yonga seti kurulu değil. Özellikleri değil hocam Laptop'un marka modelini söyler misiniz rica etsem.

Elektrik geliyorsa ya driver kurulu değildir ya da Flex üzerindeki data kabloları kopmuştur. Marka model söylerseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

Büyük ihtimalle yonga seti kurulu değil. Özellikleri değil hocam Laptop'un marka modelini söyler misiniz rica etsem.

Marka model vs. 2 mesaj yukarıda.

Şuradan"Yazılım-Çözümler (6)" yazan yerden "HP Support Assistant" indirip kurunuz. Herhangi bir sorun ya da eksik sürücü ile karşılaşırsa güncelleyin. Daha sonra Başlat'tan (windows simgesi) sağ tık yaparak "Aygıt Yöneticisi" tıklayıp "Evrensel Seri Veri Yolu denetleyicileri" kısımını genişletip fotoğrafını atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı