Laptopta şarj ve internet bağlanmamasının sebebi "d3dx9_42.dll" olabilir mi?

anonim_eleman

Picopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
HP markalı laptop kullanıyorum. Mount & Blade: Warband oyununu kurdum ve oyunu çalıştırdım ancak 00xc000007b hatası aldım ve şöyle bir düzeltme uyguladım: [Çözüldü] M&B Warband "Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)" Hatası
Bundan birkaç gün sonra internete odamdan bağlanmak istediğimde laptopum hiçbir wifi ağını görmedi. Anca modemin dibine gittiğimde internet normal bir şekilde çekti. Modemden uzaklaşınca tekrar aynı sorun oluşuyor. Bir de laptopumun pil seviyesi %20' ye düşünce kapanıyor. Önceden %7' ye düştüğünde laptopum kapanırdı. Sizce d3dx9_42.dll dosyası bunlara sebep olabilir mi?

0xc000007b hatalarının sebepleri aynı değildir. Ayrı bir konu açsaydınız keşke. Geri yükleme noktası oluşturduysanız ona dönün.

Geri yükleme noktası oluşturmamıştım. İnternet sorununu bir USB Wi-Fi sinyal arttırıcı ile çözdüm. Pil sorununu çözebileceğim bir yöntem var mı?

Geri yükleme noktası oluşturmamıştım. İnternet sorununu bir USB Wi-Fi sinyal arttırıcı ile çözdüm. Pil sorununu çözebileceğim bir yöntem var mı?
Bazı oyunları Korsan indirince böyle bir hata ile karşılanabiliniyor. İnternetten Dll dosyasını bulup sürümünüz 32 bit yada 64 bit ise Windows dosya ayarlarından System 32 yada System 64 e atmanız lazım.

Geri
Yukarı