Laptopta SSD Montajı için açılan arka kapak garantiyi sona erdirir mi?

envenom

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık bir ay önce MSI PE60 model notebook aldım ve SSD bağlamak istiyorum. M2Sata SSD yuvası mevcut. Laptobu aldığım satıcı ürüne fiziksel hasar verilmediği sürece garantinin sona ermeyeceğini söylüyor. Ama ben yine emin olmak için MSI ye soru sordum 4 gündür cevap bekliyorum. Cevap gelecek gibi görünmüyor. Ne yapmalıyım?

SSD takmanız garntiden çıkartır. Onu MSI'ın servisine taktırmanız lazım. Yaklaşık 70-100 tl arası takma ücreti alacaklardır. Ama sonuçta laptop garantiden çıkmayacak. Karar sizin...

SSD takmanız garntiden çıkartır. Onu MSI'ın servisine taktırmanız lazım. Yaklaşık 70-100 tl arası takma ücreti alacaklardır. Ama sonuçta laptop garantiden çıkmayacak. Karar sizin...
Çok saçma sen o yuvayı oraya koyuyorsan kullanıcı içini açıp monte etme hakkınada sahip olmalı. Ürünü aldığım yerde fiziksel olarak zarar verilmediği takdirde garantinin devre dışı olmayacağını söylüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı