Çözüldü Laptopta tuşlar FN basılı gibi tepki veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Ben yeni bir dizüstü bir bilgisayar aldım. İçine FreeDOS olarak geldi. İçine Windows 10 Home sürümünü yükledim. Sonra site kodlaması yapmaya başladım. Site yenilemek için F5 tuşuna bastığımda yansıt özelliği açıldı. Site yenilemek için ise F5+FN tuşuna basıyorum. Aslında bunun tam tersi olması gerek. Acaba ben bu sorunu nasıl düzeltirim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam bios ayarlarında fn tuşu ile ilgili always enable tarzı bir seçenek aktif. Onu değiştirirseniz çözüme kavuşabilirsiniz.

Öncelikle selamünaleyküm. Ben yeni bir dizüstü bir bilgisayar aldım. İçine FreeDOS olarak geldi. İçine Windows 10 Home sürümünü yükledim. Sonra site kodlaması yapmaya başladım. Site yenilemek için F5 tuşuna bastığımda yansıt özelliği açıldı. Site yenilemek için ise F5+FN tuşuna basıyorum. Aslında bunun tam tersi olması gerek. Acaba ben bu sorunu nasıl düzeltirim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

BIOS'ta hotkey mode "enabled" ise onu "disabled" yapın.

BIOS fotoğrafını atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı