Laptopta Type-C'den görüntü alınabilir mi?

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar laptopumdan 1 ekran ile görüntü alıyorum ve ek bir ekran daha geçti elime bu ekranı da laptopumdaki Type-C portundan görüntü almak istiyorum ama Type-C ile görüntü alabilir miyim? Aşağıya portu atacağım.

Laptopumdaki Type-C aşağıya resim ekledim. Bu Type-C"den görüntü alabilir miyim acaba?

Dosya Ekleri

• typec.jpg
    typec.jpg
    143,8 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar laptopumdan 1 ekran ile görüntü alıyorum ve ek bir ekran daha geçti elime bu ekranı da laptopumdaki Type-C portundan görüntü almak istiyorum ama Type-C ile görüntü alabilir miyim? Aşağıya portu atacağım.

Laptopumdaki Type-C aşağıya resim ekledim. Bu Type-C"den görüntü alabilir miyim acaba?
Thunderbolt kablo kullanarak alabilirsiniz hocam.

Artı -1 Eksi
O type c nin ne için yerleştirildiği önemli. Laptop kitapcığından o çıkışının bilgilerini okuyun. Benim monitörümdede type c girişi var. Sadece görüntü veriyor. Ses alamıyorum mesala.

Thunderbolt desteği mevcut.
Soketin üzerinde yer alan şimşek simgesi Thunderbolt'un logosu; enerji simgesi değil.
%99 görüntü alınabilir.

Geri
Yukarı