Laptopta Video İzlerken Kasma Hissi

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
Kodlama ve yazılım için i5 8265U, 8 GB RAM, 512 GB SSD ve MX 110 olan orijinal Windows 10 Pro bulunan Lenovo laptop aldım. Şu an çok memnunum lakin tek bir konu biraz şüphelendiriyor. Video film herhangi bir şey izlerken sanki donuyormuş hissi alıyorum ayrıca görüntüyü 720p veya 1080p yapsam da sanki o kadar olmuyormuş gibi geliyor. Tüm güncellemeleri yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal player ile izlerken mi yoksa youtube gibi web sayfalarında izlerken mi oluyor kasılma?

***Sistemin yeterli gözüküyor.

Eğer player ile seyrederken kasılıyorsa kullandığın playeri ve Codecleri güncellemeni öneririm.
Eğer web sayfasında izlerken oluyorsa "flash player" sürümünü güncellemen gerekebilir.

***Tabi tüm driverlarının güncel olduğunu varsayıyorum.

Normal player ile izlerken mi yoksa youtube gibi web sayfalarında izlerken mi oluyor kasılma?

***Sistemin yeterli gözüküyor.

Eğer player ile seyrederken kasılıyorsa kullandığın playeri ve Codecleri güncellemeni öneririm.
Eğer web sayfasında izlerken oluyorsa "flash player" sürümünü güncellemen gerekebilir.

***Tabi tüm driverlarının güncel olduğunu varsayıyorum.
Hocam player kullanmadım web üzerinde kullandım şu ana kadar. Deneyeceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı