Çözüldü Laptopta Wi-Fi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut T.

Hectopat
Daha fazla  
Laptopu alalı 1-2 ay oldu neredeyse ve bu zamana kadar hep Ethernet kablosu kullandım ama şu an Wi-Fi ihtiyacım var. Fakat Aygıt Yöneticisi dahil her yere baktım Wi-Fi bilgisayarımda yok görünmüyor. YouTube'dan çözümlere baktım fakat insanlar giden Wi-Fi'yi geri getirmeyi anlatıyor bende hiç olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normalde Windows 10 kullanıyorsanız kendiliğinden driveri kurması ve kullanıma hazır hale getirmesi lazım. Eğer halen daha görünmüyorsa Wi-Fi kartı arızalı olabilir, BIOS'ta kapalı olabilir.
Laptopu alalı 1-2 ay oldu neredeyse ve bu zamana kadar hep Ethernet kablosu kullandım ama şu an Wi-Fi ihtiyacım var. Fakat Aygıt Yöneticisi dahil her yere baktım Wi-Fi bilgisayarımda yok görünmüyor. YouTube'dan çözümlere baktım fakat insanlar giden Wi-Fi'yi geri getirmeyi anlatıyor bende hiç olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Aynısı bana da olmuştu nasıl olduysa kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun sitesindeki DRIVER'ları indirin.

Üsttekilere ek olarak BIOS üzerinden devre dışı bırakılmış da olabilir.

Laptopun sağında veya solunda kablosuzu devre dışı bırakma tuşu olabilir benim laptopta var bu sizde bir kontrol edin olmadı USB Wi-Fi alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı